+421 908 588 274

FACE FITNESS

ELEKTRICKÁ STIMULÁCIA SVALOV JE AKO KARDIO PRE VAŠU TVÁR

Face Fitness, neinvázny lifting tváre dostane tvoju tvár do formy. Jedinečná technológia EMS, ktorá posilňuje svaly na tvári je ako kardio a lifting pre tvoju tvár. Využitím zariadenia PureLift pro+ od Xtreem Pulse, docielime stimulujúcim prúdom posilnenie svalových vlákien. Práve iba originálny PureLift™ využíva patentovanú stimuláciu svalov na hlbokú aktiváciu a pozdvihnutie svalov tváre, vďaka čomu získate vzhľad plnšej a mladšej tváre už za 10 minút.

HLAVNÉ VÝHODY FACE FITNESSU

 •  Pozdvihne a zvýrazní kontúry tváre

 •  Prekrvená a vyživená pleť hneď po tréningu

 •  Intenzívne cvičenie pre druhú bradu, spadnuté viečka a vrásky na čele

 •  Detoxikovaná pleť zbavená napätia a opuchov

 •  Hladšie vrásky okamžite po tréningu

 •  Vyživená a zjednotená pleť

 •  Aktivuje svaly, podporuje prekrvenie a zlepšuje jemnosť pokožky

 •  Maximálna pozornosť venovaná problémovým miestam

 •  Podporená tvorba kolegénu a nových buniek

 •  Zlepšený metabolizmus tváre a naštartovanie opravy zapálenej pleti


ZLEPŠITE SVOJ ŽIVOT!

PRIRODZENÁ STAROSTLIVOSŤ O TVÁR PRE VŠETKY ŽENY

EXPRES TRÉNING

Ak nemáš dostatok času, ale chceš prekrviť a podporiť tvorbu kolagénu tvojej pokožky, tak je tento tréning vhodný práve pre teba. Tréning, začína rozcvičkou a krátkym zahriatím, následne tvoja tvár získa okamžité prekrvenie, intenzívnou technikou rukami, ktorú nazývame kardio. Posledným krokom je jedinečná technologia EMS, ktorá pomocou zariadenia stimuluje svaly na tvári a zvyšuje prekrvenie, tým jej dodáva plný efekt s hladšími vráskami.

Naše štúdio budeš opúšťať so žiarivejšou pleťou, spevnenými kontúrami a prirodzeným liftingom tváre.

RITUÁL TRÉNING

Rituál je jeden z najobľúbenejších tréningov vo Face Fitness. Ide o vysoko intenzívny tréning, ktorý kombinuje viaceré techniky a pomôcky. Tento tréning sa zameriava viac na problémové oblasti tváre. Zlepšuje prekrvenie, lymfodrenáž a aktivuje svaly na tvári. Kombinujeme stimulačné techniky svalov na tvári s EMS technológiou pre výrazné pozdvihnutie ochabnutia tváre. Na záver tréningu uvoľníme svalové napätie a podporíme lymfodrenáž pomocou špeciálneho kameňa Gua-sha.

Vytvor si rituál a pravidelne sa staraj o svoju prirodzenú krásu.

LIFTING TRÉNING

Nadštandardný tréning, ktorý dostane tvoju tvár do formy. Využívame všetky dostupné techniky a technológie, aby sme stimulovali svaly na tvári viacerými spôsobmi. Pri tomto tréningu máme dostatok času na uvoľnenie okolia tváre, ktoré je dôležité pre správne prekrvenie a vyživenie pleti. Začíname rozcvičkou, pri ktorej očistíme pleť, natiahneme a aktivujeme svaly pomocou face loptičky. Po rozcvičke prejdeme na manuálne techniky pomocou rúk a Gua-sha kameňa, pri ktorých zacielime na problémové miesta na tvári a venujeme im maximálnu pozornosť. Ďalším krokom je EMS prístroj, pri ktorom naplno využijeme jeho potenciál a venujeme sa všetkým detailom a mimickým vráskam na tvári.

Nájdi si čas pre seba a využi služby Face Fitness naplno. Budeš to milovať.

KONTRAINDIKÁCIE:
 •  Botox prvé 2 týždne po zákroku

 •  Výplne prvé 4 týždne po zákroku

 •  Niťový lifting tváre prvé 4 týždne po zákroku

 •  Operácia tváre prvých 3-6 mesiacov – záleží od rýchlosti hojenia

 •  Tehotenstvo kvôli EMS prístroju

 •  Rakovina v oblasti, ktorú budeme stimulovať prvých 6-12 mesiacov od zmiernenia/vymiznutia príznakov

 •  Kovové predmety v tvári alebo krku kvôli EMS prístroju

 •  náchylnosť k praskaniu kostí alebo vážna osteoporóza

 •  Srdcové problémy (kvôli EMS prístroju)

 •  Diabetes s vážnou stratou citlivosti pokožky


TAJOMSTVO NEINVAZÍVNEHO LIFTINGU TVÁRE PURELIFT®

PureLift Pro + využíva svoju patentovanú technológiu Triple-Wave, prvá vlna (nízka frekvencia) má anestetický účinok, druhá vlna (stredná frekvencia) pôsobí vo vrstve dermis a tretia vlna (vysoká frekvencia) zasahuje hlboko do svalov tváre. Pulzy sú náhodné, čo znamená, že svaly sa nikdy nedokážu prispôsobiť – musia pokračovať v práci, čo vám prináša výsledky.

PO KOĽKÝCH TRÉNINGOCH SÚ VIDITEĽNÉ VÝSLEDKY?

Každý sme jedinečný a každá tvár reaguje na tréning inak. Už po prvom tréningu dosahuješ prvé citeľné zmeny a viditeľné výsledky sa dosahujú individuálne. Niekomu stačí tréning raz za mesiac a niekto potrebuje prísť častejšie, aby dosiahol viditeľné výsledky. Záleží od svalovej pamäte a schopnosti svalov tváre reagovať na vonkajšiu stimuláciu. Svaly na tvári pracujú rovnako ako svaly na tele. Ak ich pravidelne aktivujeme, tak sa prirodzene zdvíhajú, pomáhajú pri ochabovaní a nárastom objemu nám vyhladzujú vrásky.

ČO AK MÁM NA TVÁRI MAKE-UP?

Nemusíš sa ničoho obávať. Tvoj tréner ti pred tréningom pleť dôkladne očistí. Po tréningu máš k dispozícií súkromie, kde si môžeš naniesť vlastný make-up.

ČO JE GUA SHA?

Gua-sha je forma terapie, ktorá čiastočne pripomína masáž a pochádza zo starodávnej čínskej masážnej techniky. Pri tejto terapii používame kamene/doštičky a olej. pôsobí detoxikačne a podporuje pohyb tekutín v tele, hlavne krvi a lymfy.

ČO JE LYMFODRENÁŽ?

Lymfodrenáž je hmatová a stimulačná technika, ktorá obnovuje a zvyšuje obeh lymfy, zlepšuje látkovú výmenu a detoxikuje organizmus Pokiaľ lymfa neprúdi správne začne sa lymfatický systém zanášať a nefunguje ako by mal. Výsledkom je opuch tváre.

JE TENTO TRÉNING AJ PRE MUŽOV?

Samozrejme! Muži si náš tréning skvele užívajú. Hlavnou výhodou pre mužov je zbavenie sa napätia a stresu. Máme skvelé výsledky. Muži po tréningu odchádzajú s výraznými črtami, hladšími vráskami a s úsmevom na tvári.

GALÉRIA

CENNÍK

Detox (EXPRESS) 25 minút

25 €

Rituál 35 minút

45 €

Lifting 50 minút

60 €

Alternatíva pre prirodzenú krásu, ktorú si nesmieš nechať ujsť!

KONTAKTUJTE NÁS

Názov E-mail Správa Potvrdiť