+421 908 588 274

MADEROTERAPIA

ČO JE MADEROTERAPIA?

Maderoterapia, alebo terapia drevom je druh masáže, ktorý vznikol v Kolumbii a spočíva v aplikácii špeciálnych valčekov vyrobených z prírodného dreva. Terapia je určená na odstránenie celulitídy, účinná je však aj pri odstraňovaní bolesti chrbtice a celkovej detoxikácii organizmu.


MASÁŽ PROTI CELULITÍDE VALČEKMI

Zodpovedajúcim tlakom rôznych valčekov na vačky s tukovými bunkami, ktoré formujú celulitídu, prvé výsledky dosahujeme už po 4-5 procedúrach.

Efekty, na ktoré sa môžete tešiť:


 • menej viditeľná celulitída

 • sťahovanie pokožky

 • tvarovanie kontúr

 • zadnej časti, drieku, bokov, bruška, rúk a dokonca aj tváre

 • relaxovanie a odstraňovanie bolesti

 • vylučovanie toxických látok

 • vylučovanie zvyškov vody z organizmu

 • zrýchlený metabolizmus


ZLEPŠITE SVOJ ŽIVOT!

AKO MADEROTERAPIA FUNGUJE A PREČO JE TAK OBĽÚBENÁ?

Masáž valčekmi predpokladá použitie iba výlučne prírodných materiálov. Názov pramení zo španielčiny: "madera" znamená drevo a maderoterapia v doslovnom preklade znamená liečenie drevom. Masáž valčekmi stimuluje lymfatický systém, ktorého funkcia v našom tele je vylučovanie toxických látok. Nezdravé životné návyky, nekvalitné stravovanie a nedostatočný pohyb spôsobujú únavu lymfatického systému, čím toxické látky zostávajú v našom tele. Keď hovoríme o toxických látkach, rozumieme tým rôzne zvyšky, ktoré sme dostali do tela. Nie len tie, ktoré sú škodlivé a zdraviu nebezpečné, ale aj zvyšky tuku, cukru či aditív z jedla, ktoré v našom tele vytvárajú tukové vrstvy podobajúce sa pomarančovej kôre, teda celulitídu.

V boji proti tomuto kozmetickému strašiaku, akým je celulitída, je práve stimulovanie lymfatického systému mimoriadne dôležité. Valčeková masáž má práve tento cieľ - rovnomernými rytmickými pohybmi stimulovať prietok lymfy, čím sa dosahuje špecifická lymfatická drenáž. Týmto sa zároveň aktivuje metabolizmus a organizmus rýchlejšie pracuje a vylučuje tukové vrstvy, toxíny a celulitídu.

MADEROTERAPIA TVÁRE

Menšími valčekmi vyrobenými z dreva masírujeme tvár a tým stimulujeme cirkuláciu, podporujeme tvorbu kolagénu a elastínu v koži. Výsledkom je zmenšenie vrások, eliminácia nafúknutých vačkov pod očami, zmenšenie druhej brady, sviežejší a zdravší vzhľad tváre.

MADEROTERAPIA TELA

Maderoterapia tela sa vzťahuje predovšetkým na tvarovanie tela, osobitne u tých osôb, u ktorých sa zvyšky tukových vrstiev hromadia na jednom mieste. U niektorých je to tuk na bruchu, u iných na bokoch, zatiaľ, čo bruško majú ploché. Práve maderoterapia je spôsob, ako sa zamerať výlučne na problematickú časť, čím sa reguluje tuk iba na určitej časti tela.

AKO ČASTO ROBÍME MADEROTERAPIU?

Na dosiahnutie výsledkov sa odporúča vykonanie dvoch sérií v trvaní najmenej 10 procedúr. Jedna procedúra trvá 50 minút.

Keďže sa jedná o druh lymfatickej drenáže, po procedúre sa vyžaduje príjem veľkého množstva tekutín. Fyzická aktivita je žiadúca, ale musí byť primeraná, neodporúča sa ihneď po procedúre. V ten deň si jednoducho oddýchnite.

GALÉRIA

CENNÍK

MADEROTERAPIE TELA 50MIN

1 PROCEDÚRA

35 €


5 PROCEDÚR

160 €

 • cena za vstup 32 €

10 PROCEDÚR

300 €

 • cena za vstup 30 €

MADEROTERAPIE TELA 30MIN

1 PROCEDÚRA

25 €


5 PROCEDÚR

110 €

 • cena za vstup 22 €

10 PROCEDÚR

250 €

 • cena za vstup 20 €

KONTAKTUJTE NÁS

Názov E-mail Správa Potvrdiť