+421 908 588 274

VACUUM 65

ANTICELULITÍDNA PROCEDÚRA

Bojujete s nadváhou, celulitídou, kŕčovými žilami či zadržiavaním vody v tele? Objavte Vacuum 65 body a majte konečne postavu, po akej ste vždy túžili. Vyskúšajte exkluzívne ošetrenie na trvalé zmenšenie objemu, ktorého výsledky sú viditeľné už po prvom ošetrení!

VÝSLEDKOM ZRÝCHLENIA METABOLICKÝCH PROCESOV V BUNKÁCH A STIMULÁCIE OBEHU KRVI V KOŽI JE ZMENŠENIE OBJEMU TELA O NAJMENEJ 65MM +

  •  odstránenie celulitídy a sedimentov akými sú pomarančová koža

  •  rozkladá existujúce tukové usadeniny na tele

  •  inhibuje lipogenézu – znemožňuje tvorbu nového tukového tkaniva

  •  podporuje vylučovanie tekutín

VĎAKA TOMU SA

  •  zmenšuje objem tela

  •  zlepšuje tonus kože

  •  pokožka sa stáva hladšou a príjemnejšou na dotyk

  •  ošetrenie má pocit chladenia a môžu ho používať aj osoby s rozšírenými cievkami


ZLEPŠITE SVOJ ŽIVOT!

ANTICELULITÍDNA PROCEDÚRA A TVAROVANIE POSTAVY

V Xbody Petra si pre vás pripravili špeciálne vákuové vaky a revolučnú receptúru krému a oleja Vacuum 65 body, ktorá pochádza zo Srbska. Ide o prírodné prípravky bez parabénov a silikónového oleja, obsahujúce momentálne najnovšie zložky na svetovom trhu. Obsahujú aj najnovšiu generáciu kofeínových derivátov, ktoré znemožňujú vytváranie nových tukov, urýchľujú ich rozklad a zvyšujú elasticitu pokožky. Samotný prípravok viaže voľné radikály, podporuje detoxikáciu pokožky a znemožňuje vytváranie mastných kyselín.

Vacuum 65 Body je studené, biostimulačné a mechanické ošetrenie zamerané na celulitídu s účelom zmenšovania objemu tela, ktoré sa používa na celom povrchu tela. Výhodou tohto zákroku je to, že Vacuum 65 Body dáva rýchle výsledky, ktoré sú viditeľné už po prvom zákroku.

Ošetrenie je príjemné, nebolestivé a trvá 60 minútVýsledkom zrýchlenia metabolických procesov v bunkách a stimulácie obehu krvi v koži je zmenšenie objemu tela o najmenej 65 mm. Vacuum Body 65 zároveň regeneruje a zlepšuje tonus pokožky. Ošetrenie sa odporúča absolvovať aj pri problémoch so zadržiavaním vody v tele, na odstránenie celulitídy a je vhodné aj pri kŕčových žilách na uvoľnenie a pocit oddýchnutých nôh. Výsledkom zrýchlenia metabolických procesov v bunkách a stimulácie obehu krvi v koži je zmenšenie objemu tela o najmenej 65mm.

GALÉRIA

CENNÍK

5 OŠETRENÍ

150 €

10 OŠETRENÍ

250 €

KONTAKTUJTE NÁS

Názov E-mail Správa Potvrdiť